Letabet %20 Nakit At Yarışları Bonusu

Letabet %20 Nakit At Yarışları Bonusu

1) Bu promosyondan, tüm yöntemler ile yapılacak yatırımlar için yararlanılabilir.
2) Bu promosyondan yaralanabilmek için yapılması gereken minimum yatırım miktarı 50 TL’dir.
3) Bu yöntem ile 24 saat içerisinde alabileceğiniz maksimum bonus miktarı 2000 TL’dir.
4) Bonustan yararlanabilmek için yatırım talebi onaylandıktan sonra hiçbir oyuna katılım sağlamadan canlı destek hattına bağlanarak talep edilmelidir. Oyunlara katılım sağladıktan sonra bonus eklemesi yapılmayacaktır.
5) Yatırım Bonusu’nun çekilebilir olması için bonus +  yatırım miktarınızın 5 katı kadar oyunlara katılmanız yeterlidir.

6) Bu bonustan faydalanan üyeler bonus aldığı yatırımının maksimum 20 katı kazanç sağlayabilirler.Geriye kalan kısım çekimde silinecektir.

7) Bu promosyondan yararlanan üyelerimiz, aynı yatırımı için kayıp bonusundan yararlanmaz.

8) Üyenin kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden  LETABET yönetimi tarafından hesabı kapatılabilir ve kazancı silinerek yatırım yaptığı miktar iade edilecektir.
9) Bu bonusumuzdan yararlanan üyelerimiz tüm hüküm, kuralları ve şartları kabul etmiş sayılmaktadır. LETABET gerek duyulması halinde, bonusu herhangi bir gerekçe göstermeden değiştirme, güncelleme ve iptal etme hakkına sahiptir.Herhangi bir anlaşmazlık durumunda LETABET tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

About Bahis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir