Letabet Doğum Günü Bonusu

Letabet Doğum Günü Bonusu

1) Bonustan yararlanabilmek için doğum gününüz içerisinde dilediğiniz saatte canlı destek ekibimize bağlanarak talep etmeniz gereklidir. Doğum günü öncesi ve ya sonrasında gerçekleştirilen talepler dikkate alınmayacaktır.
2) Toplamda minimum 5.000 TL yatırım yapan üyelerimiz 50 TL bonus almaya hak kazanırlar. 10.000 TL ve üstü yatırım yapan üyelerimiz 100 TL bonus alabilirler.
3) Bu promosyondan yararlanabilmek için site üzerinde doğum gününüzden önce toplamda minimum 5.000 TL yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.
4) Bonus kampanyamızdan yararlanabilmeniz için kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz gereklidir.
5) Doğum günü bonusu ile maksimum 500 TL’ ye kadar kazanç sağlanabilir. Kalan bakiye çekim işleminde sıfırlanır.
6) Üyenin kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden  LETABET yönetimi tarafından hesabı kapatılabilir ve kazancı silinerek yatırım yaptığı miktar iade edilecektir.7) Bu bonusumuzdan yararlanan üyelerimiz tüm hüküm, kuralları ve şartları kabul etmiş sayılmaktadır.LETABET gerek duyulması halinde, bonusu herhangi bir gerekçe göstermeden değiştirme, güncelleme ve iptal etme hakkına sahiptir.Herhangi bir anlaşmazlık durumunda LETABET tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

LETABET’TEN BONUS ALMAK İÇİN TIKLAYIN

About Bahis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir