Letabet Arkadaş Bonusu

Letabet Arkadaş Bonusu

1) Bu promosyondan yararlanabilmeniz için Letabet üyesi ve aktif bir üye olmanız ve en az bir defa yatırım işlemi gerçekleştirmiş olmanız gereklidir.
2) Arkadaşınız Letabet’e size ileteceğimiz link üzerinden kayıt olmalıdır.
3) Arkadaşınız üye olup, ilk yatırım işleminiz gerçekleştirdikten sonra, yatırım miktarının %10’u kadar bonus alabilirsiniz.
4) Bu promosyondan tek seferde alabileceğiniz maksimum bonus miktarı 50 TL dir.
5) Bonustan faydalanabilmeniz için arkadaşınız yatırım gerçekleştirdikten sonra üyeliğinde işlem gerçekleştirmemiş olmalıdır.
6) Arkadaşınız üyelik işlemini tamamladıktan sonra canlı destek hattına bağlanarak arkadaşınızın kullanıcı adını ve isim soyisimini belirterek bonusu talep etmeniz gereklidir.
7) Bonustan yararlanabilmek için sadece tanıdıklarınıza öneride bulunabilirsiniz. Ortak internet paylaşım alanlarından üyelik açmanız ve bağlı bulunduğunuz İP adresinden daha önce üyelik açılmış ise arkadaşını getir bonusundan yararlanamazsınız.
8) Sitemizde zaten kayıtlı bir kişiye ait yeni üyelikler ile oluşturacağınız talepler kabul edilmeyecektir.
9) Üyenin kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden LETABET yönetimi tarafından hesabı kapatılabilir ve kazancı silinerek yatırım yaptığı miktar iade edilecektir.
10) Bu bonusumuzdan yararlanan üyelerimiz tüm hüküm, kuralları ve şartları kabul etmiş sayılmaktadır. LETABET gerek duyulması halinde, bonusu herhangi bir gerekçe göstermeden değiştirme, güncelleme ve iptal etme hakkına sahiptir.Herhangi bir anlaşmazlık durumunda LETABET tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

About Bahis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir